Прем’єр-міністр України поручився за нову главу НАЗК і її результати

today.ua

Олексій Гончарук, який обіймає посаду голови Кабінету Міністрів України, у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» повідомив, що Наталія Новак, яка була призначена на посаду т.в.о. керівника Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), вже у найближчі кілька місяців покаже якісні результати діяльності відомства.

Відповідно до даних, Новак має вищу освіту у галузі юриспруденції, економіки та історії. Володіє званням заслуженого економіста держави. Також новопризначена голова відомства має великий досвід у сфері права.

Прем’єр-міністр упевнений, що у процесі найближчих 2-х місяців Наталія Новак продемонструє результати, які будуть йти на користь України, а також зможе підвищити результативність антикорупційного відомства.

Голова уряду також зазначив, що з моменту 18 жовтня почав діяти законодавчий акт, основне завдання якого полягає у поліпшенні діяльності НАЗК. Саме цей закон було рекомендовано до прийняття міжнародними партнерами України.

today.ua

Відповідно до нормативно-правового акта, у процесі п’яти днів з дня набуття законом чинності Кабмін повинен призначити особу, яка буде на тимчасовій основі виконувати обов’язки голови Нацагентства. А у процесі 2-х місяців Кабінет Міністрів зобов’язаний провести конкурс на посаду голови за новим порядком.

За словами Гончарука, уряд докладе всіх зусиль для того, щоб даний конкурс став зразком прозорості та відкритості якісно нового державного управління.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*