Новий жарт “95 кварталу” про екс-голову Нацбанку України Гонтаревої призвела до неабиякого скандалу

Znaj.ua

Під час одного з недавніх виступів «Студії Квартал 95» комедіант Євген Кошовий виконав жартівливу пісню, в якій висміяв новину про знищення будинку екс-голови Нацбанку Валерія Гонтаревої в пожежі.

Пісня виконувалася у супроводженні музикантів Національного хору ім. Г. Верьовки.

Цей виступ вимусив голову Мінкульту Володимира Бородянського персонально вибачатися перед Гонтаревою за участь академічного хору в цьому гумористичному номері.

На подію також відреагувала об’єкт глузувань «Студії 95 квартал». За словами Гонтаревої, вона дізналася про виступ гумористів від своїх друзів, і назвала подію «насмішкою над чужим горем», що не личить цивілізованому суспільству.

«Радіо Свобода» повідомило, що український бізнесмен Ігор Коломойський, якого в пресі пов’язують з командою президента Володимира Зеленського, спочатку не дивився відео концерту, але після журналістського питання подивився та похвалив його.

Нагадаємо, що екс-голова НБУ звинувачує Коломойського в навмисному підпалі свого будинку і транспортного засобу, який зареєстрований на невістку та повну тезку Валерії Гонтаревої.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*