Росія готова до широкомасштабної військової кампанії – Генштаб ЗСУ

politexpert.net

Українська армія готується відбити вторгнення російських Збройних сил на всіх ділянках спільного кордону. Про це розповів Олексій Таран, заступник начальника Генерального штабу ЗСУ.

У своєму інтерв’ю Таран заявив, що в Росії проходить підготовка до масштабної агресії, що є очевидним для України. Наша армія готується відбивати очікуване вторгнення на всіх ділянках українсько-російського кордону.

Високопоставлений військовий підкреслив, що він має на увазі не тільки нинішню лінію розмежування, але й близькі з Білоруссю прикордонні ділянки, а також території поблизу Бессарабії та анексованого півострова.

politexpert.net

Таран додав, що Збройні сили мають у своєму розпорядженні достатню кількість органів управління, щоб командувати військами на всіх важливих напрямках.

Заступник командира Генштабу також розповів про результати спільних з Північноатлантичним альянсом навчань. Тільки у 2019 році було проведено п’ять таких заходів в Україні, і два десятки за кордоном. Українськими військовими активно ведеться робота над подоланням мовного бар’єра при взаємодії із закордонними партнерами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*