Екс-генпрокурор України Луценко вступив до елітної школи Лондона

News.pn

Екс-генпрокурор Юрій Луценко зараз проживає в столиці Сполученого Королівства. Відповідне відео було опубліковано в соціальних мережах.

На кадрах автор зйомки в Лондоні вітається з колишнім Генеральним прокурором, у якого можна помітити атрибутику елітної лондонської школи з вивчення англійської мови.

Одна година навчання в The London School of English, розташованої в престижному лондонському районі, обходиться приблизно в півтори середньої пенсії українця — 60 фунтів стерлінгів (приблизно 2 тисячі гривень).

Курси «звичайного англійського» для учнів вікової категорії «30 років і старше» пропонуються за 665 фунтів стерлінгів (21 з половиною тисяча гривень) щотижня, індивідуальні заняття інтенсивного курсу обійдуться студенту в 1,5 тисячі фунтів стерлінгів (понад 50 тисячі гривень) щотижня.

На відеозапис, який опублікований у «Фейсбук», більшість українських користувачів соціальних мереж відреагувала різко негативно. Багато хто нагадав про справу НАБУ у відношенні Луценка, а також дорікнули екс-генпрокурору підозріло розкішним для колишнього чиновника способом життя. Користувачі порівнювали пенсії українців, з одним днем навчання в The London School of English. Також в коментарях задавалися питанням про джерело походження його доходів для проживання в Великобританії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*