Справу Гладковського було “продано” за 10,6 мільйона гривень застави

Gordonua.com

Сім’я колишнього заступника голови Ради нацбезпеки та оборони Олега Гладковського, якому оголосили підозру по двох кримінальних справах, внесла за нього заставу на суму, що перевищує 10 мільйонів 600 тисяч гривень. В даний час триває оформлення документації, яка потрібна для того, щоб його випустили під заставу. На свободу він зможе вийти вже найближчим часом.

Водночас, варто зазначити, що, відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України, у подальших кримінальних провадженнях проти Гладковського суд не може обрати інший, жорсткіший запобіжний захід.

Юристи колишнього заступника голови РНБО зможуть скористатися прецедентом з Європейського суду з прав людини у справі колишнього прем’єра України Юлії Тимошенко. Згідно з ним, у двох різних провадженнях не може бути два й більше запобіжних заходів.

Gordonua.com

Так, Олег Гладковський може залишитися на волі, навіть якщо Генеральна прокуратура, Служба безпеки, Державне бюро розслідувань або Національне антикорупційне бюро будуть ініціювати нове кримінальне провадження за розкрадання в Укроборонпромі. Суд не зможе змінити запобіжний захід.

За повідомленням нашого джерела, є ймовірність, що кримінальне провадження проти Гладковського було продано ГПУ. При цьому, голова відомства Руслан Рябошапка може мати до цього пряме відношення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*