Прокуратура України відсунула обвинувальний акт у суді проти міністра Омеляна

Gordonua.com

Цього понеділка 21 жовтня відбулося засідання Вищого антикорупційного суду, на якому прокурором був озвучений обвинувальний акт у справі проти Володимира Омеляна. Відповідну інформацію розмістила Спеціалізована антикорупційна прокуратура у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук».

Варто підкреслити, що Омеляну, який раніше обіймав посаду голови Міністерства інфраструктури, інкримінують декларування неправдивих відомостей. Так, слідство вважає, що Омелян, який був державним службовцем не міг зібрати достатньо коштів на придбання автомобіля преміум-класу. Вартість його автомобіля сягає 1,4 мільйона гривень.

Крім цього, слідство засумнівалося в законному походженні готівкових коштів Омеляна на суму в 90 тисяч доларів та 25 тисяч євро.

Для того, щоб приховати справжні розміри своїх доходів, колишній міністр зареєстрував транспортний засіб на рідного брата, однак користувався він ним сам з моменту придбання.

Gordonua.com

Також підкреслимо, що в деклараціях за 2015 та 2016 рік Омелян вказав відомості про доходи, які відрізняються від правдивих на суму понад 3-х мільйонів гривень та 8-ми мільйонів гривень відповідно.

Згідно з даними прокуратури, колегією суддів також було визначено порядок та обсяг дослідження доказової бази в рамках відкритого кримінального провадження проти колишнього керівника Мінінфраструктури Володимира Омеляна.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*