НАТО має намір поглибити діалог з новим керівництвом України

Glavred.info

Александер Вінніков, який обіймає посаду голови Представництва Північноатлантичного альянсу в Україні та керівника Офісу зв’язку НАТО в Україні, заявив про те, що військово-політичний блок має намір поглибити діалог з новим керівництвом України.

Відповідно до слів Віннікова, 30-31 жовтня нашу державу відвідає генсек НАТО Столтенберг, а також члени основного органу прийняття політичних рішень — Північноатлантичної ради. Основною метою їх візиту є передача сигналу підтримки незалежності та цілісності українських територій. При цьому особливу увагу буде приділено Чорному морю та підтримці процесу реформування у державі.

За словами директора Офісу зв’язку, ключовим елементом візиту керівництва Альянсу в Україну стане розвиток взаємин з новою владою держави.

Відзначається, що у рамках даного візиту буде проведена офіційна сесія Комісії Україна-НАТО, в якій візьме участь голова держави Володимир Зеленський. Основну увагу сесії буде акцентовано на стані процесу реалізації реформ у країні. Також керівництвом Альянсу та Україною будуть підбиті підсумки реалізації комплексного пакета допомоги.

Згідно зі словами Віннікова, до числа ключових аспектів порядку денного увійде ситуація з безпекою у країні, яка передбачає східні території України, а також Кримський півострів.

Glavred.info

Вінніков запевнив, що НАТО окупацію Криму Російською Федерацією не визнавала та не визнаватиме.

Разом з тим, члени основного органу прийняття політичних рішень — Північноатлантичної ради мають намір зустрітися з представниками громадянського суспільства та обговорити кілька питань, у число яких входить ситуація з кримськими татарами на території Кримського півострова, а також гендерна рівність у секторі оборони та безпеки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*