Поради, що робити, поки в Україні забруднене повітря

Politeka.net

Синоптик Наталка Діденко у свій профіль у соціальній мережі «Фейсбук» дала поради громадянам нашої країни про те, що потрібно робити, поки навколо знаходиться забруднене повітря. Вона рекомендує пити більше води та не відкривати вікна.

Водночас, необхідно, щоб у приміщенні підтримувався необхідний рівень вологи. Українцям слід також відмовитися від прибирання віником та пиловсмоктувачем, замінивши її на вологе прибирання.

Крім цього, Діденко радить частіше промивати очі, перестати бігати вранці, не використовувати вдома ароматизатори. Також не рекомендується смажити продукти та збирати гриби.

Українцям радять частіше приймати душ, промивати ніс сольовим розчином та звертатися виключно до медиків при захворюваннях бронхолегеневої системи.

Politeka.net

У Київській міській державній адміністрації у свою чергу попереджають про можливе погіршення повітря в Обухівському районі, у зв’язку з тим, що там горить понад 1,4 гектара торфовищ. Також повітря погіршилося й в Голосіївському районі міста.

У міській адміністрації Києва розповіли українцям, як потрібно діяти при задимленні. По-перше, не слід часто виходити на вулицю, вікна повинні бути закритими. Також слід частіше користуватися системою очищення повітря та проводити вологі прибирання. Крім того, в КМДА порадили частіше пити воду та не гуляти під дощем.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*