Партія “Голос” виступила проти “неправильного” зняття недоторканності з депутатів Верховної Ради

www.kievpravda.com

У прес-центрі політичної сили «Голос» інформують, що партія має намір наполягати на ухваленні законопроекту альтернативного проекту закону про зняття депутатської недоторканності. Даний законопроект був зареєстрований в Раді парламентарієм Олександрою Устиновою в п’ятницю 18.10.19.

Також наголошується, що законопроект, поданий депутатами від партії «Слуга народу» передбачає впровадження «контрольованої» недоторканності нардепів. Представники політсили звернули увагу на те, що даний проект закону дозволяє відкрити кримінальну справу проти парламентарія тільки чолі Генеральної прокуратури. Інші правоохоронні органи таких повноважень не мають.

www.kievpravda.com

Так, Устинова звернула увагу на те, що, навіть якщо депутата застануть на місці вбивства з закривавленим ножем, то поліція не зможе заарештувати його. Правоохоронці повинні оглянути місце вбивства та поїхати до голови ГПУ, щоб той вніс відомості до реєстру. Після того, як поліція проведе розслідування, лише генпрокурор зможе вручити депутату підозру. Тільки потім поліціянти повинні поїхати в суд і взяти дозвіл на затримання нардепа.

Варто зазначити, що закон про скасування депутатської недоторканності був схвалений Радою 03.09.19. Голова України Володимир Зеленський підписав його 11.09.19.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*