У Донецькій області з’явиться населений пункт з гордою назвою “Нью-Йорк”

Zik.ua

Повідомляється, що жителі смт Новгородське, розташованого у Донецькій області, бажають повернути рідному селищу його історичну назву Нью-Йорк.

Павло Кириленко, який обіймає посаду голови Донецької обласної державної адміністрації, повідомив про те, що він не заперечує проти наміру жителів повернути історичну назву. Оскільки якщо дане бажання обґрунтовано, тоді клопотання буде розглянуто та схвалено.

Відповідно до чинної нормативно-правової бази України, після того, як перейменування буде погоджено керівництвом області, дане питання повинні розглянути народні депутати Парламенту України. Однак до минулого скликання Верховної Ради проекти постанов про перейменування даного селища подавалися кілька разів. Але через переобрання Ради проекти відгукувалися.

Zik.ua

Відзначається, що назва Нью-Йорк для населення селища Новгородське є історичним.

Видання «Етнографічний Донбас» свідчить про те, що селище було засноване німцями у 1877 році, які були запрошені керівництвом Російської імперії. Однак у 1951 році селище Нью-Йорк було перейменовано у Новгородське вищим колегіальним органом державної влади Української Радянської Соціалістичної Республіки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*