Болгарія почала будувати газопровід “Турецький потік” в обхід України

www.pinterest.ph

Сергій Лавров, який обіймає посаду голови МЗС РФ, поінформував, що у Республіці Болгарія було запущено будівництво другої гілки трубопроводу РФ під назвою «Турецький потік», за допомогою якого газ з Росії буде доставлятися в європейські держави в обхід України.

Відповідно до слів міністра, колеги з Болгарії повідомили про те, що було розпочато будівництво інфраструктури для транспортування газу по другій гілці трубопроводу. Церемонія початку будівництва пройшла 21 жовтня, у ній взяли участь голова Уряду Болгарії, а також посол Російської Федерації у Болгарії.

Голова зовнішньополітичного відомства зазначив, що будівництво другої гілки «Турецького потоку» згідно з планом має бути закінчено до початку 2021 року.

Раніше повідомлялося, що РФ почала заповнювати газом першу гілку «Турецького потоку».

www.pinterest.ph

Згідно з інформацією, перша гілка даного трубопроводу повинна транспортувати газ до Турецької Республіки, а друга — у держави південної частини Європи. Це, у свою чергу, ставить під загрозу стабільність транзиту газу з РФ через територію України. Відповідно до підрахунків, транзит через нашу державу газу з РФ щорічно поповнює державну скарбницю на 3 мільярди доларів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*