У Великобританії розробили план дій на випадок «жорсткого» Brexit

фото: www.thetimes.co.uk

В англійському виданні The Times з’явилася інформація про те, що уряд Великобританії розробив план дій на випадок, якщо доведеться здійснити «жорсткий» варіант Brexit. У цьому випадку, Великобританія вийде з Європейського Союзу без підписання відповідного рішення, у зв’язку з чим, може виникнути низка проблем.
У розробленому плані прописані дії Збройних сил Великої Британії, на які буде покладено обов’язок щодо забезпечення населення продовольчими товарами. Планується, що Збройні сили будуть використовуватися для допомоги громадянам тільки в екстрених ситуаціях. Наприклад, в разі, якщо порти будуть заблоковані і як результат виникне проблема з доставкою медикаментів і палива, то уряд Великобританії залучить вертольоти і вантажівки для перевезення необхідного вантажу.
У повідомленні також зазначено, що магазини вже зараз готуються до нестачі товарів, тому закуповують найбільш популярну продукцію у великій кількості.
З низкою проблем може зіткнутися і Національна служба охорони здоров’я, оскільки у разі «жорсткого» Brexit вона більше не зможе закуповувати ліки в ЄС.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*