Законопроект про легалізацію грального бізнесу продавлюється через потрібних депутатів Ради України

Vesti.ua

Олександр Дубинський, нардеп Верховної Ради від політсили Володимира Зеленського «Слуга народу», повідомив на своєму каналі у месенджері «Телеграм», що проект закону, який передбачає узаконення грального бізнесу, був переведений з фінансового комітету Парламенту в економічний. А дана дія може свідчити про наміри продавити інтереси так званих «чорнушників» грального бізнесу.

Відповідно до слів парламентарія, даний проект закону, в який лобісти намагалися проштовхнути пільгові умови ліцензування для казино, автоматів та беттінга, а також проштовхнути лотерейне свавілля з метою перетворення нашої держави у Лас-Вегас, контрольований правоохоронцями та бандитами, натрапили на протидію депутатів. У результаті цього вони передали законопроект з парламентського комітету з питань фінансів в економічний комітет.

Представник політсили «Слуга народу» вважає, що зміна комітету, який розглядає проект закону, могла статися через досить жорстку позицію членів фінансового комітету у цьому питанні. Адже Комітет ВРУ з питань фінансів впевнений, що всі нелегальні гральні салони повинні піти з вулиць, необхідно забезпечити найбільші доходи бюджету від грального бізнесу, а також забезпечити найбільш жорсткий контроль над законністю даного бізнесу та його прозорістю.

Vesti.ua

Олександр Дубинський зазначив, що для збереження власного бізнесу так звані «чорнушники» готові на щомісячній основі платити по 2-3 мільйони доларів, тому законопроект і перейшов до економічного комітету.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*