Політичний в’язень Кремля Олег Сенцов вирішив піти в правозахисники

24tv.ua

Звільнений у результаті обміну український режисер і екс-політв’язень Олег Сенцов планує створити організацію, яка займеться правовим захистом і культурою.

Про це колишній політичний в’язень розповів на урочистому врученні нагороди Ukrainian ID Awards.

На думку Сенцова, перед ним відкрито вікно можливостей, оскільки зараз він становить інтерес. Однак постійне отримання ним запрошень не триватиме довго, визнав режисер. Саме тому він прийняв рішення створити організацію, яка займеться культурною та правозахисною діяльністю. Для фінансування цієї анонсованої організації буде створено фонд.

Премія Ukrainian ID Awards була присуджена Сенцову ще торік, коли режисер ще перебував у російській в’язниці. Даною нагородою відзначається внесок в економічний розвиток, культуру і гуманізацію соціуму.

24tv.ua

Нагадаємо, що уродженець Сімферополя режисер Олег Сенцов був затриманий навесні 2014 року в Криму незабаром після анексії, йому були висунуті звинувачення в «тероризмі». Протягом усього період укладення Сенцова підтримували українські та закордонні державні діячі, знаменитості організації та правозахисні структури. В рамках російсько-українського обміну утримуваними особами Сенцов повернувся до України 7 жовтня 2019 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*