Офіс президента України захотів перевірити на детекторі брехні депутатів “Слуги народу”

Znaj.ua

Як заявив нардеп від політсили «Слуга народу» Олександр Дубинський, Офіс президента планує влаштувати перевірку його однопартійців на поліграфі.

Причиною такого заходу є звернення до ОПУ, авторами якого є група нардепів, які не погодилися з голосуванням членів фінансового комітету парламенту. Неприйняття народних обранців викликало рішення про ліквідацію монополії на оцінну вартість та інші заходи, пов’язані з торговельними онлайн-майданчиками. Пропонується підвернути перевірці депутатів, які входять в даний комітет Верховної Ради.

Дубинський, який обіймає посаду заступника голови фінансового комітету, висловив готовність до проходження такої перевірки. Він також висловив переконаність в тому, що його колеги також успішно пройдуть цю процедуру, при цьому підкресливши, що подібна міра демонструє неповагу до законодавчого органу.

Znaj.ua

Депутат також зазначив, що необхідно підвернути перевірці на поліграфі як співробітників ОПУ, так і інших народних обранців.

Раніше Дубинський взяв участь у суперечці з головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, запропонувавши спікеру перейменувати партію «Слуга народу» в «Слугу МВФ».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*