МЗС Німеччини рекомендував Бундестагу не визнавати Голодомор геноцидом

Zemlyaki.name

Володимир В’ятрович, історик і колишній керівник Українського інституту національної пам’яті (УІНП), відреагував на повідомлення в засобах масової інформації про те, що МЗС Німеччини рекомендує депутатам Бундестагу відмовити у визнанні Голодомору актом геноциду.

Колишній голова УІНП саркастично зауважив, що в аргументації діячів зовнішньополітичного відомства Німеччини не вистачає визнання того, що в російській корпорації «Газпром» є вакансії. Таким чином В’ятрович натякнув на російське лобі в позиції МЗС ФРН щодо Голодомору.

Zemlyaki.name

Раніше в Бундестазі (німецькому федеральному парламенті) приступили до розгляду питання про те, щоб визнати на найвищому рівні Голодомор актом геноциду українців. Після цього в пресі з’явилася інформація, що Міністерство закордонних справ Німеччини бажає від петиційного комітету парламенту відхилення відповідної петиції.

Як пояснив голова петиційного комітету, депутат від ХДС Арнольд Фаатц, в МЗС його країни обґрунтовують таку позицію тим, що визначення геноциду не існувало до початку 1950-х років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*