Генпрокуратура України має намір розслідувати діяльність управління спецрозслідувань з розслідування Майдану

twit.su

Керівник Генеральної прокуратури України Руслан Рябошапка в ході ефіру на одному з українських телевізійних каналах виступив із заявою про те, що відомство планує зайнятися проведенням аудиту управління спецрозслідувань, на чолі якого стоїть Сергій Горбатюк.

Так, Рябошапка звернув увагу на те, що після того, як буде проведений аудит управління, відомству буде зрозуміло з яких причин розслідування справ по Майдану проходить вже протягом тривалого часу.

Водночас, Керівник Генпрокуратури розповів, що всі співробітникам відомства належить пройти переатестацію. Ті, хто не захоче її проходити або відмовиться подавати документацію, будуть звільнені з посад, які вони займають на даний час.

twit.su

Також генпрокурор підкреслив, що зараз понад п’ятдесяти прокурорів подали документацію не в тій формі, яка потрібна. У зв’язку з цим, вони будуть звільнені зі своїх посад.

Нагадаємо, раніше Сергій Горбатюк відмовився від проходження переатестації. Також голова управління спецрозслідувань вимагав, щоб Рябошапка не звільняв його підлеглих.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*