НАТО готове розширити свою підтримку для України

Politinfo.com.ua

Йенс Столтенберг, який обіймає посаду голови Північноатлантичної ради НАТО, у Брюсселі у ході прес-конференції повідомив про те, що військово-політичний блок знаходиться на стадії розширення підтримки України.

Згідно зі словами генерального секретаря, усі держави-члени НАТО надають істотну підтримку Україні. А сам Столтенберг завжди наполягає на тому, щоб Альянс надавав більше допомоги. Саме тому він виступає з закликом до членів військово-політичного блоку розширити допомогу.

Голова НАТО нагадав про те, що у квітні у столиці Сполучених Штатів Америки керівники Міністерств закордонних справ Альянсу узгодили новий пакет допомоги для нашої держави, у тому числі у питанні підтримки потенціалу ВМС ЗСУ. Також питання підтримки планується розглянути у найближчі кілька днів у ході зустрічі голів оборонних відомств держав-членів НАТО у Брюсселі.

Відповідно до слів Столтенберга, усі союзники Північноатлантичного Альянсу, серед яких держави Європи та Північної Америки, забезпечують міцну підтримку Україні у політичному питанні. Підтвердженням тому є заяви про незгоду з фактом анексії Кримського півострова Російською Федерацією.

Генеральний секретар зазначив, що члени НАТО рішуче підтримують зусилля, спрямовані на пошук політичного врегулювання та втілення Мінських угод.

Politinfo.com.ua

Йенс Столтенберг повідомив, що у підтримку Альянсу також входить надання Україні цільових фондів.

НАТО надає підтримку у модернізації ЗСУ та сил безпеки, а деякі члени організації допомагають Україні на двосторонньому рівні у питаннях реформування системи командування та управління, а також кібербезпеки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*