У армійському угрупованні «Південь» пройшли змагання на кращу снайперську пару

фото: mediarnbo.org

На офіційному сайті Міністерства оборони України з’явилося повідомлення про те, що снайпери, які беруть участь в операції Об’єднаних сил в Луганській області, під час змагань продемонстрували навички зі стрільби. Конкурс пройшов на полігоні, де бійці Оперативно-тактичного угруповання «Південь» відточують бойову майстерність. Змагання покликані продемонструвати рівень підготовки снайперів і те, як вони можуть застосовувати теоретичні знання на практиці.
Керівництво Оперативно-тактичного угруповання «Південь» відзначило, що подібні змагання допомагають удосконалити навички стрільби. Крім того, в конкурсі на кращу снайперську пару взяли участь представники різних об’єднань, що дозволило обмінятися досвідом і вкотре продемонстрували єдність української армії.
Під час змагань снайпери використовували штатну зброю, при цьому різного типу. Одні віддали перевагу снайперський гвинтівці Драгунова, а інші — гвинтівкам системи «Barrett» і «Remington». Незважаючи на відмінності в характеристиках даної зброї, суддя конкурсу зазначив, що головним чином на результат вплинув не тип зброї, а вміння стрілка. Всього снайпери змагалися по 14 номінаціям. На виконання кожного завдання давали 2 хвилини.
Переможці змагань зможуть взяти участь в конкурсі на кращу снайперську пару операції Об’єднаних сил.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*