У Рівненській області відбулося силове захоплення Свято-Покровського храму УПЦ

Politobzor.net

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ проінформував, що 26 жовтня рано вранці у населеному пункті Будераж, розташованому у Здолбунівському районі на Рівненщині, група молодих людей здійснила силове захоплення місцевого храму, який належить УПЦ.

Очевидці відзначають, що до культового спорудження рано вранці під’їхало кілька машин, з яких вийшли молоді чоловіки. Зловмисники виламали залізні двері церкви, у результаті чого заволоділи нею.

Відзначається, що людина, яка керувала захопленням церкви, це Сергій Кондрачук, який раніше обіймав посаду голови Здолбунівської райдержадміністрації. Дана особа відома на території району своєю рейдерською діяльністю.

Відповідно до даних, жителі викликали співробітників правоохоронних органів у населений пункт, а також представників Рівненської єпархії УПЦ для з’ясування обставин.

facebook.com/RivneGolosCerkvy

Згідно з інформацією, Свято-Покровським храм у даному Будеражі є пам’ятником архітектури, а також належить релігійній громаді Української Православної Церкви.

Раніше Свято-Покровська громада УПЦ даного населеного пункту вже зверталася до голови держави Володимира Зеленського з проханням захистити храм від протиправних дій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*