Стартувала третя зміна проекту Ахметова «Мирне літо — дітям Донбасу»

фото: www.fdu.org.ua

У прес-службі Фонду Ріната Ахметова повідомили про те, що стартувала третя зміна проекту «Мирне літо — дітям Донбасу». В цьому році в табір «Перлина Донеччини» приїхали 150 дітей із зони бойових дій на Донбасі. Завдяки цьому проекту, діти, що стали свідками війни на Сході України, можуть отримати допомогу кваліфікованих психологів і безкоштовно пройти курс оздоровлення.
Для багатьох дітей проект «Мирне літо — дітям Донбасу» є єдиною можливістю хоча б на невеликий період часу покинути зону бойових дій і позбутися від щоденного стресу. У свою чергу, психологи, які працюватимуть всю зміну, допоможуть дітям позбутися від психологічних травм, викликаних життям в умовах постійного страху за своє життя і життя близьких. Багато дітей вже встигли поскаржитися на те, що їм часто сняться кошмари, так чи інакше пов’язані з тим, що вони бачать в реальному житті. Одним з найпопулярніших методів для боротьби зі стресом є арт-терапія, яку дуже люблять діти.
Перш за все, табір розрахований на тих дітей, сім’ї яких не мають можливості відправити їх на платне оздоровлення, або ж якщо сім’я живе в маленькому ізольованому селищі. З батьками попередньо розмовляв психолог, щоб з’ясувати, які проблеми турбують їхню дитину.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*