Дубінський закликав притягти Федіну до відповідальності за погрози на адресу Зеленського

источник фото: InfoResist

На Telegram-каналі нардепа Верховної Ради України від партії «Слуга народу» Олександра Дубінського з’явилося повідомлення, в якому він закликає порушити кримінальне провадження проти Софії Федіної («Європейська солідарність»).

На думку Дубінського, то, що Федина порівняла президента України Володимира Зеленського з сепаратистами на Донбасі є вкрай недоречним, а погрози на його адресу повинні бути розглянуті як кримінальний злочин.

Напередодні Федіна в соцмережі прокоментувала зустріч Зеленського з націоналістами в Золотому, заявивши, що президент спілкувався з ними в неналежній формі й фразою «хтось думає, що він безсмертний» завуальовано йому пригрозила.

Раніше президент Зеленський прокоментував свою поїздку в Золоте, зробивши головний акцент на тому, що місцеве населення хоче миру. Добровольців, з якими якраз і зустрічався Зеленський (в штабі ООС їх перебування в Золотому назвали нелегальним) цивільні вважають невідомими озброєними формуваннями, й довіряють не їм, а офіційним держструктурам, таким як ЗСУ та поліція, оскільки саме вони, на їхню думку, зможуть забезпечити безпеку та порядок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*