Ветерани АТО, які мали легальну зброю, вивезли її у супроводі поліції з “сірої зони”

Bykvu.com

Добровольці, які дислокуються в населеному пункті Золоте-4, вивезли зброю, яку вони мали легально, в супроводі співробітників Нацполіції.

Про це відзвітував Вадим Троян, заступник голови правоохоронного відомства. Повідомляється, що вивезення зброї відбулося завдяки зустрічі, проведеної напередодні між головою держави та добровольцями.

В даний час в прифронтових Катеринівці та Золотом-4 несуть чергування шість поліційних патрулів, і працює пункт для звернень цивільного населення.

Bykvu.com

У даних населених пунктах, які очікують розведення військ, група волонтерів знаходиться без зброї. Місцеве населення може відчувати себе в безпеці, підкреслив Троян.

Нагадаємо, що 26 жовтня на тлі скандалу, пов’язаного з небажанням добровольців зніматися з позицій в Золотому-4, населений пункт відвідав Володимир Зеленський. Крім зустрічі з учасниками бойових дій, яка пройшла в обміні різкими фразами, президент також поспілкувався з місцевими медиками та викладачами, які поскаржилися йому на «групу озброєних осіб».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*