“Інститут транспорту нафти” України звернувся до Президента Зеленського з проханням термінової допомоги

Dial-mebli.com.ua

Представники ПАТ «Інститут транспорту нафти» після кількох років систематичних атак з боку угруповання на чолі з кримським підприємцем Сергієм Вандером звернулися до президента України Володимира Зеленського з проханням врятувати підприємство від повного розвалу. За словами авторів звернення, підприємство зазнало рейдерського захоплення з боку Вандера та інших членів злочинного угруповання, у зв’язку з чим, Україна ризикує втратити контроль над стратегічно важливим для себе підприємством.

Відзначається, що якщо найближчим часом не буде вжито необхідних заходів, то висока ймовірність витоку важливої інформації, зокрема різного роду розробок та креслень. Більш того, за словами співробітників підприємства, рейдерське угруповання планує продати виробничі приміщення, звільнити працівників, що в кінцевому підсумку призведе до розвалу інституту.

Кульмінацією рейдерського захоплення підприємства стало те, що 21 жовтня поточного року збори акціонерів «Інституту транспорту нафти» були зірвані через тітушок, які несподівано увірвалися й почали бити присутніх.

При цьому Вандер та інші члени злочинного угруповання, як відзначають представники підприємства, всіляко перешкоджають розслідуванню в рамках кримінального провадження за фактом шахрайства при заволодінні контрольним пакетом акцій підприємства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*