Група львівських вандалів-націоналістів осквернили могилу Кузнєцова

фото: kp.ua

Представники націоналістичного руху знову осквернили могилу героя Радянського союзу, розвідника Миколи Кузнєцова, яка знаходиться у Львові. Про це стало відомо з інформації, розміщеної у соціальних мережах одним з керівників руху, зокрема, він виклав кілька фотографій оскверненої могили.
Нагадаємо, що Микола Кузнецов був радянським розвідником, отримав звання героя СРСР посмертно в 1944 році. У період Другої світової війни, видаючи себе за німецького лейтенанта, він дізнавався інформацію розвідки на території України, яка тоді перебувала під нацистською окупацією. Він власноруч усунув кілька генералів і високопоставлених посадових осіб Вермахту. Також він зміг добути інформацію про прагнення вермахту перейти в активний наступ під Курською дугою, а також отримав інформацію про підготовлювані посяганні на життя Сталіна, Рузвельта і Черчилля. В ніч на 9 березня 1944 року Микола був убитий в битві з націоналістами з УПА у Львівській області.
Зазначимо, що за останні кілька років в державі все частіше здійснюються акти вандалізму, які розпалюють історичну, міжконфесійну та національну ворожнечу. Українські націоналістичні рухи неодноразово протестували проти встановлення пам’ятників і монументів героя СРСР Кузнєцова. Монументи, які встановлювалися неодноразово руйнували. В якості прикладу, в 2015 році в Рівненській області Микола Кузнєцов місцевим управлінням був включений у список осіб, які потрапляють під закон про декомунізацію. Минулого місяця могила розвідника вже була занечищена вандалами.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*