Націоналістам Києва, вперше після Майдану, відмовили в наданні приміщення для проведення лекції

Censor.net.ua

Колишній голова київського «Громадянського корпусу Азов» та колишній лідер політичної сили «Національний корпус» Сергій Філімонов у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що націоналісти отримали відмову від креативного простору «Часопис» на проведення лекції «Академія вуличного протесту». Дана лекція повинна була відбутися в столиці 2-го числа наступного місяця у Києві.

Філімонов звернув увагу на те, що націоналісти вперше зіткнулися з такою відмовою з часів подій на Майдані. Так, зазначений Креативний простір просто відмовився надавати приміщення.

За словами колишнього лідера «Нацкорпусу», представники бізнесу просто злякалися проведення лекцій, спрямованих на розвиток громадянського суспільства.

Censor.net.ua

Філімонов зазначив, що він виражає розуміння щодо позиції простору «Часопис» та не хоче, щоб у соціально-орієнтованого бізнесу виникли проблеми з-за зазначеної лекції.

Кореспондентка ЗМІ Олеся Медведєва у своєму профілі прокоментувала дану ситуацію. Вона висловила повагу креативному простору за відмову надати приміщення націоналістам та маргіналам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*