Ізраїль вимушено припинив роботу свого дипломатичного відомства в Україні

Evreimir.com

Посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» інформує, що країна закриває дипломатичні відомства, як в Україні, так й в усьому світі. Закриття дипустанов викликане протестом проти дій Мінфіну держави, які були прийняті в липні поточного року та спричинили проблеми з фінансуванням.

Крім цього, ізраїльське посольство в Києві у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» також інформує про припинення своєї діяльності. В запису сказано, що це рішення викликане рішенням ізраїльського Мінфіну про порушення домовленостей, які були підписані головою ізраїльського відомства у липні цього року.

Також не надаватимуть послуги й консули. У зв’язку з цим, ні у кого не буде можливості в’їжджати на територію посольств або консульств.

Evreimir.com

Поряд з цим, аналогічне повідомлення з’явилося на сторінці ізраїльського консульства в канадському місті Торонто в соціальній мережі «Твіттер». У повідомленні сказано, що Ізраїль призупиняє дипмісію по всьому світу у зв’язку з важкою суперечкою з Мінфіном країни. Такими діями дипломатичні установи країни оголосили страйк.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*