Українці скаржаться, що купюру 1 000 гривень відмовляються приймати касири

Amp.hyser.com.ua

Громадяни України почали отримувати під час виплат заробітних плат нові купюри номіналом в тисячу гривень, які Національний банк ввів в обіг з 25 жовтня поточного місяця. Водночас, українці скаржаться, що не всі банки впізнають нову купюру та в підсумку касири не хочуть її приймати.

Василь Невмержицький, який є фінансовим аналітиком, заявив, що багато банківських співробітників дивляться на нові купюри з побоюванням. Апарати, які розпізнають фальшиві купюри також не пропускають її.

В багато банків так й не дісталися техніки, щоб налаштувати апарати для розпізнавання фальшивих банкнот. Крім цього, в банках також немає каталогів для купюри та оголошень з її докладним описом.

Amp.hyser.com.ua

В Національному банку тільки починають поставляти нову банкноту в банківські відділення. На даний момент гроші передаються переважно в столичні банки. В інші регіони нова купюра може потрапити вже наступного тижня.

Заступник керівника «Ощадбанку» Антон Тютюн вважає, що банківським співробітникам, працівникам магазинів та інших торгово-сервісних підприємств знадобиться кілька місяців, щоб звикнути до нової банкноти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*