Україна готова разом з НАТО «зайти» на територію Іраку

Shipovnik.ua

Голова Міністерства оборони України Андрій Загороднюк повідомив, що одним з питань, яке підіймалося на обговорення в рамках візиту представників НАТО до Києва, стала можливість приєднання України до програми розширених можливостей НАТО.

За словами Загороднюка, мова йде про небойову місію в Іраку, де українські фахівці зможуть надати допомогу в обслуговуванні обладнання. Дана допомога полягатиме в тренуваннях та консультаціях, які проводитимуться для збройних сил Іраку.

Загороднюк зазначив, що значну частину обладнання, яке знаходиться у розпорядженні армії Іраку, було вироблено в радянський період й після, а українці, у свою чергу, добре обізнані в тому, як його обслуговувати та ремонтувати, тому їх консультації будуть дуже корисні.

Shipovnik.ua

Загороднюк підкреслив, що якщо участь України в даній місії все ж вдасться узгодити, то це стане «першим кроком в Іраку». На думку міністра закордонних справ Вадима Пристайко дана місія цікава не тільки з точки зору геополітики, а й в економічному плані, оскільки являє собою бізнес-проект з обслуговування радянського обладнання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*