Фінська активістка у літаку висловила протест проти депортації мігранта

фото: yle.fi

В аеропорту Фінляндії на борту одного з літаків стався інцидент, ініціатором якого стала член партії «Зелених» Айно Пеннанен. Активістка відмовилася сісти на вказане у квитку місце в знак протесту проти депортації мігранта, який перебував в даному літаку. Поліція висадила дівчину під приводом порушення правил повітряно-транспортного руху, а в партії «Зелених» її вчинок назвали проявом сміливості і справедливості.
Паннанен зняла на відео, як відмовляється слідувати інструкціям персоналу і не сідає на місце. Знадобилося втручання співробітників поліції, які висадили дівчину з літака і винесли їй відповідне попередження. Від представників авіакомпанії Finnair поки не надійшли коментарі з приводу того, що сталося.
У партії «Зелених» вчинком Паннанен пишаються. Голова партії Тоуко Аалто назвав дівчину сміливою і закликав уряд Фінляндії відкрити очі на існуючі проблеми, зокрема на порушення прав людини. Він зазначив, що, якщо люди масово почнуть проявляти свою незгоду з політикою по відношенню до мігрантів, то можна розраховувати на відновлення справедливості і права в країні.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*