Норвегія зрадила Раду ЄС, назвавши Росію “хорошою сусідкою” і вирішивши зняти з неї санкції

Centernews.com.ua

Голова губернської ради адміністративно-територіальної одиниці Норвегії Фіннмарка Рагнхільд Вассвік написала у статті для місцевого видання «iFinnmark» про те, що деякі політичні діячі держави виступають з вимогами скасування санкцій проти Російської Федерації, оскільки вважають їх добрими сусідами.

Відповідно до тексту статті Вассвік, частина політиків переконана, що санкції проти РФ завдають шкоди бізнесу Королівства Норвегії.

Рагнхільд Вассвік зазначила, що держава знайома з Росією, оскільки країни співпрацюють між собою, а також торгують. Крім того, Росії з боку Норвегії задаються й критичні питання. Однак на півночі росіян норвежці сприймають як сусідів та друзів. Тому цілком природним є дивне відчуття, яке виникло при введенні санкційних обмежень проти тих, кого у країні вважають хорошим сусідом.

Centernews.com.ua

Згідно з інформацією, за скасування санкційних обмежень проти Російської Федерації виступали у Федеративній Республіці Німеччина представники «Лівої партії», а також «Альтернативи для Німеччини». Однак парламентом дані пропозиції були відхилені.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*