Нацгвардія реформує структуру штабів за стандартами НАТО

фото: golos.ua

Представники Національної гвардії України і Національної гвардії штату Каліфорнія планують обговорити стандарти, відповідно до яких буде реформована структура штабів НГУ. Зокрема, в ході зустрічі сторони розглянуть 7 напрямків роботи штабів, які потребують впровадження змін, з метою підвищення ефективності.
Джон Сіпман, який є начальником відділу стратегічного планування та міжнародного співробітництва Нацгвардії Каліфорнії, відзначив, що для американських військових штаб — це, перш за все, особовий склад, куди входять досвідчені офіцери і сержанти. Вони здатні давати командиру адекватні поради з приводу прийняття того чи іншого рішення, а також повну інформацію про стан справ на конкретний момент. Крім того, Сіпман підкреслив значущість головного сержанта підрозділу, який часто є більш досвідченим, ніж командир.
На відміну від структури штабів радянського зразка, де командир оточував себе невеликою кількістю людей, отримував недостатню кількість інформації і, відповідно, був обмежений в прийнятті рішень, американська модель вважається ефективнішою. Саме вона стане зразком для України, яка прагне реформувати структуру штабів за стандартами НАТО.
Координатор Державної програми партнерства Діллон Хейнс заявив про те, що головною метою зустрічі з представниками Нацгвардії України є передача досвіду і моделі дій американських штабів, що дозволить підняти українську армію на новий рівень.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*