Куди йде військовий збір України: бійці ЗСУ стали різко ставити питання

1news.zp.ua

У мережі Інтернет активно обговорюють публікації українських військовослужбовців, які масово скаржаться на якість харчування. За словами військових, попри те, що військовий збір в розмірі 1,5% до сих пір не скасували, а відповідно проблем з харчуванням бути не повинно, кошти, які надходять, зникають у невідомому напрямку.

Автори деяких коментарів вказують на те, що якість харчування повернулася на той етап, коли ще не відбулося реформування української армії.

1news.zp.ua

За словами військовослужбовця Олександра Грома, проблеми з якістю харчування виникли у зв’язку з тим, що Міноборони програло суди з постачальниками. Як зазначає солдат, в даній ситуації всіх цікавить питання: куди йдуть кошти з військового збору. З огляду на темпи переозброєння та якість облаштування нових позицій найімовірніше, на думку Грома, що гроші витрачаються зовсім на сторонні речі.

Нагадаємо, що депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський виступив з ініціативою скасування військового збору. Однак його пропозиція до сих пір не знайшла підтримки серед парламентарів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*