Польща допоможе Україні створити необхідні умови для солдатів з бойовими психічними травмами

Dvidshub.net

Голова Клініки лікування бойового стресу у Республіці Польща полковник Радослав Творус повідомив про те, що польські фахівці з Військового інституту медицини сприятимуть розвитку системи допомоги солдатам з бойовими психічними травмами в Україні.

Відповідно до слів військового, лікарі з Польщі мають намір здійснити те, з чим кілька років назад полякам допомагали фахівці з США. Тоді польські солдати поверталися з перших бойових місій в Афганістані та Іраку, після чого спостерігалося посилення проблеми бойового стресу, а також проблем зі здоров’ям. Тому фахівці з Військового медінституту бажають поділитися своїм досвідом у цій галузі, продемонструвавши, як створити комплексну систему догляду за ветеранами.

Радослав Творус зазначив, що Військовий медінститут вже кілька років співпрацює з лікарями з України. Тому експерти відзначили наявність в Україні хороших клінік, що підтримують військових з бойовою травмою, однак, на їхню думку, підходу до цих питань все ще не вистачає.

Таким чином, з 2020 року десять українських лікарів пройдуть навчання у Республіці Польща, після чого будуть передавати свої знання на батьківщині.

Dvidshub.net

Згідно з інформацією, наша держава запропонувала кілька госпіталів, які могли б взяти участь у вишколах. Серед них Військовий медінститут вибрав Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни.

Відзначається, що проект навчання лікарів з України буде відбуватися під наглядом Міністерства нацоборони, а фінансувати його буде МВС Польщі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*