Манафорт приховував гроші, отримані від Януковича, на 30 рахунках

фото: tvi.ua

Американського політтехнолога Пола Манафорта, який раніше співпрацював з Віктором Януковичем і лобіював його інтереси в США, викрито в приховуванні грошей, які він одержував від екс-президента України.
Стало відомо, що Манафорту знадобилося відкрити 30 банківських рахунків по всьому світу, щоб приховувати на них гроші, одержані у якості винагороди за роботу з колишнім українським урядом. Про це повідомив федеральний прокурор Узо Асоньє на засіданні суду у Вірджинії.
31 липня в штаті Вірджинія почався судовий розгляд у справі Манафорта, якого звинувачують в ухиленні від сплати податків на протязі 10 років співпраці з Януковичем, а також у відмиванні грошей. Раніше було встановлено, що американський політтехнолог за час роботи з українським екс-керівництвом заробив 60 млн доларів.
З 15 червня Манафорт перебував під домашнім арештом у якості запобіжного заходу. Після того, як спецпрокурору Роберту Мюллеру вдалося з’ясувати той факт, що Манафорт спільно зі своїм українським помічником Клімніком займалися незаконним тиском на свідків цієї справи, американському політтехнологу призначили новий запобіжний захід – утримання під вартою.
Після того, як в жовтні 2017 року Манафорт здався ФБР, йому були пред’явлені 12 звинувачень, серед яких змова проти США, відмивання грошей, а також низка звинувачень, щодо співпраці з екс-президентом України Януковичем.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*