У штабі ООС спростували інформацію про відступ української армії

фото: BBC

Командир Операції об’єднаних сил (ООС) Володимир Кравченко повідомив, що всі заяви ЗМІ про нібито відступ українських військ в районі Золотого, не відповідають дійсності. За словами Кравченка, розведення військ навмисне намагаються підмінити поняттям відступ й тим самим дезінформувати населення.

Кравченко акцентував увагу на тому, що розведення військ передбачає двостороннє виконання умов, тобто дзеркальні дії, чого і вдалося досягти. Більш того, за підсумками розведення військ створюється не «сіра зона», де люди опиняються у небезпеці, а безпечні райони. Так, жителі Золотого, де сьогодні триває розведення, можуть розраховувати на допомогу гуманітарних місій, а також представників Нацполіції, Нацгвардії та інших структур, що відповідають за порядок та безпеку.

Як зазначає Кравченко, на сьогодні можна констатувати, що в Станиці Луганській заходи з розведення військ пройшли успішно, на черзі Золоте, де як раз почалося розмінування території, і імовірно з 8 листопада почнеться розведення сил в Петровському.

Він також підкреслив, що розведення військ і те, як сторони дотримуються режиму тиші, контролюється представниками ОБСЄ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*