Україна готова припинити транзит газу з Росією

Biz.liga.net

Країна готова до сценарію припинення транспортування «блакитного палива» Росією. Про це заявив міністр енергетики Олексій Оржель на ток-шоу «Свобода слова» в ефірі телеканалу ICTV.

Як пояснив глава Міненерго, встановлено рекорд за обсягами закачаного в підземне сховище газу (ПСГ), тому Україна більш не потребує російського постачання. Одночасно з цим Оржель заявив про готовність підписання нашою країною нового договору про газовий транзит.

Минулого місяця аналогічну позицію озвучував Сергій Перелом, який обіймає посаду заступника глави «Нафтогазу». За словами топменеджера енергетичної компанії, Україна готова до опалювального сезону.

Biz.liga.net

Нагадаємо, що в останній день поточного року закінчується договір на транзит «блакитного палива» через газотранспортну систему України. Зараз проходять тристоронні переговори про пролонгацію цього договору. Одночасно з цим Росія чекає закінчення будівництва газопроводу «Північний потік-2» в обхід України, що викликає критику в Києві та у наших іноземних партнерів, які вважають цей проект політизованим інструментом тиску Кремля на європейські країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*