Адвокати Януковича звернулися по міжнародну допомогу

фото: rudenko.kiev.ua

Адвокати, які виступили в якості захисту з боку Януковича, заявили про те, що в ході судового процесу з приводу втрати Кримського півострова, права їх підзахисного всіляко порушувалися. Віталій Сердюк, адвокат екс-президента України, повідомив про те, що вже звернувся за допомогою до відповідних інстанцій ОБСЄ і ООН, в надії відновити дотримання прав і свобод людини, маючи на увазі в даному випадку Януковича.
Сердюк розповів про те, що суд всіляко намагався перешкодити тому, аби Янукович взяв участь в судовому процесі, позбавивши його права на міжнародну правову допомогу. Крім того, в суді відмовилися розглядати надані докази, оскільки визначили їх безпідставними. Не отримали можливість виступити свідки з боку захисту. Це остаточно переконало Сердюка в тому, що не варто очікувати об’єктивного рішення суду, тому звернувся по допомогу до міжнародних організацій. У заяві він зазначив, що порушення прав і свобод людини є прямим свідченням про руйнування демократичних основ України.
Раніше повідомлялося про те, що адвокати Януковича спробували зірвати дебати, з приводу висунутих екс-президенту звинувачень. Після того, як суддя відмовився розглядати докази з боку захисту, адвокати покинули будівлю суду.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*