Журналісти визначили головних популістів липня в Україні

фото: media.slovoidilo.ua

Результати журналістського дослідження показали, що в липні цього року головним популістом став міністр інфраструктури Володимир Омелян, який дав населенню України 21 обіцянку. В ході дослідження журналісти аналізували звернення українських політиків, намагаючись визначити кількість обіцянок, які були дані жителям країни.
Обіцянки Омеляна частіше за все входили в компетенцію міністерства, головою якого він є. Перш за все, це транспортна інфраструктура і безпеки на дорогах. Зокрема, Омелян пообіцяв, що з січня 2019 року почнеться другий етап реалізації проекту з передачі територіальних доріг областям. 28 вересня планується запуск поїзда, який прямуватиме через 4 столиці: Рига, Вільнюс, Мінськ та Київ. Крім того, Омелян пообіцяв підвищити якість інформованості населення з приводу відправки авіарейсів, квитків, затримок тощо. Для цього будуть постійно оновлювати рейтинг авіакомпаній.
Крім Омеляна, в липні популізм став невід’ємною частиною виступів народних депутатів Олексія Гончаренка та Ірини Геращенко. Гончаренко пообіцяв взяти участь в парламентських виборах, а також дав обіцянку з приводу того, що проголосує за законопроект про скасування депутатської недоторканності. Геращенко, в свою чергу, пообіцяла, що на початку вересня буде вирішено питання про надання соціальних гарантій політв’язням і питання про застосування зброї в операції Об’єднаних сил.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*