В Ізраїлі знайшли місцевий аналог нардепа Верховної Ради Софії Федини

Newsone.ua

Пост одного з користувачів Facebook, в якому автор дозволив собі погрози на адресу прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу та його сім’ї, привернув увагу співробітників правоохоронних органів. Зокрема, Нетаньягу звернувся до виконуючого обов’язки генерального інспектора поліції Ізраїлю з проханням розслідувати даний випадок.

Автором публікації, яка викликала подібну реакцію, є Цвіка Сабаг. На сторінці користувача є кілька публікацій, в яких він відкрито погрожує Нетаньягу, його дружині Сарі та двом синам. Зокрема, в одному з повідомлень Сабаг звернувся до поліції Ізраїлю, відкрито заявляючи про те, що скоро знадобиться їх допомога при регулюванні руху на дорогах під час похорону прем’єр-міністра та його сім’ї.

переклад: «Поліція Ізраїлю, підготуйтеся до регулювання руху на похоронах Біньяміна, Сари і Яіра Нетаньягу»

Не менш «красномовний» статус на профілі Сабага, який вказує на те, що даний користувач має почуття ненависті до Нетаньягу і всім, хто співпрацює з ним. Аватарка на сторінці Сабага також заслуговує на окрему увагу: він використовував фото Нетаньягу, на тлі якого зображена петля для шибениці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*