Порошенко планує стягнути з Росії шкоду за Крим і Донбас

фото: inform-ua.info

Президент України Петро Порошенко на своєму Facebook-акаунті повідомив, що він ініціював створення спеціального координаційного органу, який допоможе здійснити стягнення шкоди з Росії за раніше анексований Крим і агресію на Донбасі. Планується, що компетентні члени органу сформулюють претензію, на підставі якої Росія зобов’язана буде виплатити компенсацію Україні.
Порошенко зазначив, що створення координаційного органу є черговим етапом плану з реінтеграції Донбасу, який реалізується в рамках відповідного закону, прийнятого Верховною Радою 18 січня 2018 року. Глава держави підкреслив, що метою даного закону, перш за все, є мирна реінтеграція окупованій території. Відповідно, створення координаційного органу – це ще один крок до відновлення миру на Сході України. Крім того, російський агресор буде зобов’язаний відшкодувати збитки, нанесені через незаконне посягання на українську територію.
Президент заявив про те, що необхідно якомога швидше створити орган, грамотно сформувати претензію і після цього розраховувати на відшкодування тих збитків, яких завдала Росія.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*