Оцінювальна місія НАТО прибула для підготовки України до звіту

Bzns.media

Місія України при Організації Північноатлантичного договору у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» проінформувала про те, що у країну прибула оцінна місія Альянсу, яка підготує рекомендації до звіту про виконання Україною Річної Нацпрограми.

Відповідно до тексту повідомлення, у період з 6 по 8 листопада члени оцінної місії Північноатлантичного альянсу зустрінуться з представниками багатьох центральних органів виконавчої влади, які були залучені до виконання Нацпрограми під егідою Комісії Україна-НАТО на поточний рік. Саме дана програма виступає головним засобом підготовки нашої держави до вступу до лав Організації Північноатлантичного договору.

Згідно з даними, за підсумками зустрічей оцінною місією будуть підготовлені рекомендації до звіту про виконання Річної національної програми 2019, який Україна представить на розгляд країн, які є членами військово-політичного блоку.

Bzns.media

Відзначається, що на 11 грудня заплановано проведення у штаб-квартирі Альянсу останнього у 2019 році засідання Комісії Україна-НАТО з метою представлення оцінки Річній Нацпрограмі поточного року, а також обговорення аспектів підготовки національної програми на наступний рік. У даному заході братиме участь Дмитро Кулеба, який обіймає посаду віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*