«Слуги народу» готуються ввести в дію Закон про народовладдя

Glavred.info

В ході спілкування з нардепами від партії «Слуга народу» журналістам вдалося з’ясувати, що 6 листопада відбулося вже друге засідання робочої групи, члени якої займаються розробкою законопроекту про народовладдя, інакше кажучи, закону «Про референдум». Пильна увага ЗМІ до цього закону обумовлена тим, що багато хто вважає його підставою для проведення референдуму щодо ринку землі та вступу України в НАТО.

У партії «Слуга народу» пояснили, що на даний момент мова йде про розробку трьох законопроектів: про референдум (загальнонаціонального та місцевого рівнів), про народовладдя (надання права законодавчої ініціативи всім громадянам) та закону про відкликання народного депутата в разі невиконання ним своїх прямих обов’язків та обіцянок.

Реалізувати дані законопроекти на практиці планують з урахуванням тенденції діджиталізації, у зв’язку з чим, на засідання робочої групи були запрошені представники Міністерства цифрової трансформації.

Glavred.info

Нардепи від «Слуги народу» уточнили, що закон про ринок землі та закон про народовладдя – це два непересічних питання. Більш того вони підкреслили, що навіть в разі прийняття закону «Про референдум» питання про ринок землі та вступ в НАТО навряд чи будуть винесені на загальне обговорення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*