Газпром Росії шантажує Україну новими умовами для укладення нового контракту на транзит газу

News.myseldon.com

У транснаціональній енергетичній компанії «Газпром» повідомили про те, що новий контракт на транспортування газу з Російської Федерації через територію України можливий лише у разі взаємної відмови сторін від претензій у газовій сфері, зокрема відмови від антимонопольного штрафу на 7 млрд доларів, який був накладений Києвом на «Газпром».

Відповідно до даних, це питання було обговорене між головою російської компанії Олексієм Міллером та Георгом Графом Вальдерзее, котрий обіймає посаду уповноваженого уряду Федеративної Республіки Німеччина щодо транзиту газу через Україну.

Відзначається, що голова правління «Газпрому» вказав на необхідність вирішення комплексу принципово важливих питань, серед яких врегулювання судових спорів між сторонами, до моменту укладення нового контракту.

News.myseldon.com

Згідно з текстом повідомлення «Газпрому», висунута умова передбачає взаємну відмову від претензій, відновлення балансу інтересів сторін комерційного характеру, а також припинення судових розглядів між «Нафтогазом України» та «Газпромом» у питанні контрактів на постачання та транспортування газу з Російської Федерації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*