«Укроборонпром», під час російсько-української війни, має бути звільнений від сплати дивідендів

News.liga.net

6 листопада в ході наради, яка пройшла в Харкові в рамках робочого візиту президента України до Харкова, на обговорення було піднято питання щодо проблем у діяльності держконцерну «Укроборонпром». На заході виступив гендиректор «Укроборонпрому» Айварас Абромавічус, запропонувавши переглянути податкову політику щодо підприємства й тимчасово скасувати виплату дивідендів до держбюджету держави.

На думку Абромавічуса, в умовах війни та глибокої кризи, в якій сьогодні перебуває «Укроборонпром», набагато розумніше було б звільнити держконцерн від виплат дивідендів, а замість цього направити кошти на виплату заборгованостей по зарплатах та модернізацію підприємств.

Гендиректор зазначив, що у керівництва «Укроборонпрому» є антикризовий план, виконання якого дозволить подолати нині чинні проблеми й запустити підприємство з новою силою. Однак для цього, як зазначає Абромавічус, необхідна підтримка держави, оскільки нинішня ситуація, при якій «Укроборонпром» змушений платити 6,5 млрд грн податків щорічно плюс 1 млрд грн дивідендів, є неприйнятною.

News.liga.net

Нагадаємо, що кілька днів тому гендиректор держпідприємства Айварас Абромавічус затвердив на засіданні Наглядової ради план зі збільшення власної зарплати в 18 разів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*