Фракція «Слуга народу» вимагає притягнути до відповідальності Джокера

Newsone.ua

Представник Кабміну в парламенті Ірина Верещук (фракція «Слуга народу») заявила, що генпрокурор України Руслан Рябошапка, ім’я якого використав пранкери Джокер під час листування з нардепами від «Слуги народу», повинен ініціювати розслідування й встановити особу аноніма.

При цьому сам Джокер, коментуючи листування, яке він вів з депутатами Михайлом Радуцьким, Богданом Яременко та Миколою Тищенко від імені генпрокурора, зазначив, що таким чином хотів продемонструвати бажання багатьох українців, в тому числі й депутатів, встановити довірчі відносини з Рябошапкою.

Newsone.ua

Пранкер запевняє, що не співпрацює з будь-якими партіями, а переслідує виключно суспільні цілі й готовий до співпраці з журналістами. На питання про те, хто ж ховається за псевдонімом «Джокер», пранкери не дає відповіді, підкреслюючи лише те, що не є блогером Анатолієм Шарієм, як це стверджується в деяких медіаресурсах.

Джокер також зазначив, що його інтереси не обмежені партією «Слуга народу», оскільки він має контакти з безліччю інших людей, а це у свою чергу може стати цікавим матеріалом для журналістів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*