Під будівлею МВС в столиці протестувальники вимагають відставки Авакова

фото: gordonua.com

У столиці під будівлею МВС зібралися десятки протестувальників, які вимагають відставки чинного глави МВС Арсена Авакова. Основна причина, на якій базуються їхні вимоги – відсутність хоч якихось кроків для розкриття злочинів, що викликають Владислав Грезев виступає в якості одного з координаторів даного протесту. Він заявляє, що тільки протягом останніх чотирьох років у державі втілили близько двадцяти злочинів, що викликають суспільний резонанс. Як приклад, він навів напад на працівницю міської ради в Херсоні Катерину Гандзюк. Ще одним прикладом є вбивство учасника антитерористичної операції на Донбасі Віталія Олешко, яке відбулося в Бердянську в кінці липня.
Крім відставки глави МВС протестувальники наполягають і на звільнення керівника поліції в Херсонській області.
Акція протесту отримала назву «Покарати зло». Грезев повідомив, що у протестувальників є п’ять вимог, і всі вони адресовані МВС. Вони включають у себе відставку чинного голови міністерства Авакова, а також звільнення всього керівництва Херсонської поліції, приводом для цього послужив напад на працівницю міської ради. Також протестуючі вимагають від міністерства надати звіт про проведеному розслідуванні всіх нерозкритих резонансних злочинів. Одна з вимог адресувала генпрокурору Юрію Луценку. Мітингувальники наполягають на тому, щоб прокурор направив всі відкриті кримінальні провадження про напади на представників преси та громадських активістів у відділ контррозвідки СБУ.
Пізніше, до протестувальників вийшов спікер міністерства і повідомив, що на всі питання з приводу Гназдюк представники правоохоронних структур дадуть відповідь 1 серпня на конференції в Херсоні.
Проте один з друзів потерпілої надав інформацію про те, що після того, як невідомий облив жінку кислотою, співробітники правоохоронних органів не спроміглися навіть вилучити у сусідів, на будинках яких стояли камери, матеріали відеоспостереження. Водночас, сусіди стверджують, що чоловік чекав потерпілу біля її будинку з п’яти ранку.
Також відомо, що спікер заявив мітингувальникам, що їх звинувачення в бездіяльності поліції нічим не підкріплені.
Координатор мітингу Владислав Грезев неодноразово підкреслював, що протягом чотирьох років у державі здійснили двадцять злочинів, які викликали громадське обурення, але вони досі не розкриті.
Один з друзів Гандзюк розповів, що зараз вона знаходиться під охороною друзів, а не правоохоронців, як повинно бути.
Нагадаємо, що напад на працівницю міської ради Херсона сталося вранці 31 липня. Жінка йшла на роботу, але з кущів дорогу їй перегородив невідомий чоловік і виплеснув кислоту їй в обличчя. Після інциденту правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею «Хуліганство», однак, пізніше змінили статтю «умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень». На даний момент правоохоронцями затримано п’ять підозрюваних.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*