Слідство по справі Савченко та Рубана офіційно завершено

Представники правоохоронних органів повідомили про завершення слідства у справі депутата Надії Савченко та Володимира Рубана, який є головою організації «Офіцерський корпус». Вони звинувачуються відразу в низці злочинів, серед яких замах на вбивство, тероризм і спроба силового захоплення влади. Всі матеріали, отримані в ході слідства, будуть передані на розгляд до суду.
Подробиці про те, чи вдалося слідчим виявити факти порушення законодавства з боку Савченко та Рубана, 2 липня надасть генеральний прокурор Юрій Луценко. Слідство проводила Генеральна прокуратура спільно з СБУ. На даний момент обидва підозрюваних перебувають під вартою.
Нагадаємо, Савченко було заарештовано 22 березня за підозрою в спробі вчинити силове захоплення влади, в підготовці замаху на життя президента країни і членів Кабінету міністрів. Крім цього, Савченко звинуватили у співпраці з терористами з «ДНР».
Рубана співробітники поліції затримали 8 березня, коли він виїжджав з «ДНР». У його машині було знайдено арсенал зброї. Рубана підозрюють в підготовці масових терактів в Україні і замаху на життя президента.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*