Команді Зеленського порадили не переслідувати Порошенко

Sprotyv.info

В рамках справи про імпічмент президента США Дональда Трампа у Вашингтоні на допит був викликаний повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор. Відзначається, що однією з тем, обговорюваною в рамках допиту, стала зустріч представника Держдепу США з питань України Курта Волкера з командою чинного президента України.

За словами Тейлора, 14 вересня під час зустрічі з радниками українського лідера Андрієм Єрмаком та Ігорем Новіковим американський дипломат закликав їх відмовитися від переслідувань екс-президента України Петра Порошенка.

Уже на той момент, як зазначає Тейлор, у Волкера були відомості про те, що стосовно Порошенко команда Зеленського готується ініціювати відразу кілька кримінальних справ. До цього переліку потрапили рішення екс-президента у військовій сфері, а також інцидент в Керченській протоці.

Sprotyv.info

В ході допиту Тейлор підкреслив, що поради Волкера не були взяті до уваги командою Зеленського. Замість цього Єрмак та Новіков показали американському дипломату фотографії родичів, загиблих в ході військових дій на сході України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*