Порошенко переоформив корпорацію Roshen на свого старшого сина

Politeka.net

Петро Порошенко почав переоформляти бізнес, який спеціалізується на кондитерських виробах, на старшого сина.

Члени громадської організації “Центр протидії корупції” з’ясували про зміну бенефіціарного власника компанії «Центрально-Європейська кондитерська компанія» (ЦЄКК). Про це свідчать інформація декількох українських реєстрів. На момент 6 листопада бенефіціарним власником ЦЄКК був екс-президент України.

Згідно з інформацією, Олексій Порошенко отримав контроль над компанією внаслідок передачі йому корпоративних прав на зареєстровану у столиці Нідерландів компанію під назвою «Roshen Europe B.V.». Дана компанія володіє 85% акцій ЦЄКК.

У «Roshen» дані стосовно зміни власника були підтверджені. Однак було відзначено, що про причини проінформовані лише бенефіціари. Відзначається, що власник кількох підприємств, раніше декларованих Петром Порошенком, які підконтрольні «ЦЄКК», також був змінений.

На сьогодні ТОВ «ЦЄКК» — це ключова компанія у структурі «Roshen». Також вона є засновником багатьох підприємств.

Раніше повідомлялося, що у Литовській Республіці українська корпорація «Roshen» скоротила виробництво на Клайпедській фабриці, а також звільнила більшу частину співробітників. Причиною радикальних змін на литовській фабриці стала збитковість підприємства, яка почалася з 2011 року.

Politeka.net

Відповідно до даних, кондитерська корпорація п’ятого президента Петра Порошенка входить у число найбільших українських виробників кондитерських виробів. Щорічно «Roshen» виробляє 450 тис. т кондитерської продукції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*